оформить займ на карту без отказа

Zespół TeniskrakowPrzedstawiamy naszą kadrę teniskrakow.pl

Możesz tutaj znaleźć najlepszego instruktora tenisa dla siebie. Kadra prowadząca treningi to wyłącznie instruktorzy ściśle współpracujący z naszą firmą od lat. Są prawdziwymi specjalistami w swojej dziedzinie i doskonale dopasowują się do wymagań stawianych przez najbardziej wymagających klientów. 
Gwarantujemy duże postępy w nauce, dobrą atmosferę i życzliwość. ❤️

Maciej Nowacki

Właściciel i założyciel Szkoły Teniskraków. Licencjonowany instruktor tenisa, leworęczny. Prowadzi zajęcia tenisowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Stawia zawsze na jakość i zaangażowanie. Uważa, że każdy trening tenisa ma być wyjątkowy i wykorzystany w 100%. Tenis to jego pasja i to dzięki niemu powstała Rodzina Teniskraków.


Adrian Biela


Licencjonowany instruktor tenisa. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Zwycięzca wielu turniejów tenisowych zarówno w singlu, jak i w deblu. Z powodzeniem prowadzi zajęcia grupowe (rekreacyjne i zaawansowane) oraz indywidualne na każdym poziomie NTRP. Podczas treningu stawia nacisk na odpowiednią technikę tenisa i ogólny rozwój. Ma doskonały kontakt z dziećmi – wszystkie uwielbiają Trenera Adriana. Wymagający, skuteczny, zawsze w dobrym humorze. Tenis to jego pasja.

Mariusz Fijałkowski

Licencjonowany instruktor tenisa. Zwycięzca licznych turniejów (tenis singiel i debel).Sport to jego drugie imię. Dzięki swojemu doświadczeniu, umiejętności pracy w zespole, energii oraz charyzmie Trener Mariusz dba o dobrą atmosferę w naszym zespole i na korcie. Jako najlepiej zorganizowany trener tenisa kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego amatora tenisa. Potrafi dotrzeć do każdego i wydobyć z niego to, co najlepsze.

Bartosz Nowacki

Licencjonowany instruktor tenisa. Kładzie duży nacisk na poprawną technikę uderzeń. Stawia na ciągły rozwój i motywuje do poprawy umiejętności tenisowych. Trener Bartek to przykład trenera, do którego przychodząc raz już nie chce się trenować z nikim innym. Tworzy bardzo swobodną atmosferę na treningach i stara się partycypować w każdym ruchu rakietą tenisową, tłumacząc dokładnie i objaśniając popełnione błędy.