оформить займ на карту без отказа

Zespół TeniskrakowPrzedstawiamy naszą kadrę teniskrakow.pl

Możesz tutaj znaleźć najlepszego instruktora tenisa dla siebie. Kadra prowadząca treningi to wyłącznie instruktorzy ściśle współpracujący z naszą firmą od lat. Są prawdziwymi specjalistami w swojej dziedzinie i doskonale dopasowują się do wymagań stawianych przez najbardziej wymagających klientów. 
Gwarantujemy duże postępy w nauce, dobrą atmosferę i życzliwość. ❤️

Adrian Biela


Licencjonowany instruktor tenisa. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Zwycięzca wielu turniejów zarówno w singlu, jak i w deblu. Z powodzeniem prowadzi zajęcia grupowe (rekreacyjne i zaawansowane) oraz indywidualne na każdym poziomie. Podczas treningu stawia nacisk na odpowiednią technikę i ogólny rozwój. Wymagający, skuteczny, zawsze w dobrym humorze. Tenis to jego pasja. Związany z naszą szkołą od 6 lat.
Od kiedy Adrian pojawił się w naszej kadrze zajął tytuł pracownika każdego miesiąca. Odpowiedzialny, zorganizowany, wszystko ogarniający, a przy tym zawsze w dobrym humorze. Tak tacy ludzie istnieją, a przy tym jeden dzięki Bogu pracuje z nami! Kierownik każdej imprezy, zarówno sportowej jak i towarzyskiej.

  • STRONA W PRZYGOTOWANIU, KOLEJNI INSTRUTKORZY NIEBAWEM