оформить займ на карту без отказа

Nasza szkoła jest rekomendowanym przez Polski Związek Tenisowy ośrodkiem realizującym program szkolenia dzieci “Tenis 10″.
Dla każdej grupy wiekowej dostosowana jest odpowiednia metodyka treningu, wielkość kortu oraz rodzaj piłek tenisowych (najmłodsi grają na najmniejszym korcie i używają najwolniejszych piłeczek). Równie ważny element naszych treningów to obserwacja i praca nad rozwijaniem komunikacji dzieci, pewności siebie oraz panowania nad emocjami. Prowadzący mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, a atmosfera, którą tworzą na treningu sprawia, że dzieci chętnie wracają na kolejne zajęcia.
Wszystkim uczestnikom zajęć tenisowych zapewniamy rakiety.

 

Podstawowe etapy szkolenia

 

  • Przedszkole tenisowe dla dzieci od 4-go do 6-go roku życia. To zajęcia tenisowe, w ramach których dzieci poprzez zabawę rozwijają sprawność fizyczną i koordynację ruchową. Podstawowym założeniem tego etapu jest również nauka techniki gry w tenisa.

 

  • Szkoła tenisowa, dla dzieci od  7-go roku życia oraz dla młodzieży. Program treningów obejmuje naukę podstaw gry w tenisa oraz doskonalenie techniki i taktyki gry. Szkoła stwarza możliwość zdobycia solidnych fundamentów techniki tenisowej, przygotowuje do rozpoczęcia ewentualnej kariery zawodniczej.

Zajęcia tenisowe odbywają się w grupach 4-osobowych, organizujemy również treningi w liczniejszych grupach zapewniając dwóch lub trzech trenerów prowadzących. Terminy zajęć dostępne są w KALENDARZU.

  • Treningi indywidualne, program treningów indywidualnie dostosowany do uczestnika, najbardziej intensywny i efektywny

ZOBACZ CENNIK

.

lets play