оформить займ на карту без отказа

Trenerzy

KONTAKT

poniedziałek, 8 Marzec 2021

Maciej Nowacki Bartek Nowacki Konrad Ciechanowicz Bartek Ciak Michał Melon

.

Teniskraków Maciej Nowacki

ul. Bandurskiego 24, 31-515 Kraków

tel. 505 53 00 53

teniskrakow@me.com

.

NUMER KONTA BANKOWEGO

89 1140 2004 0000 3402 6126 6610

 .

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres email

Treść wiadomości

 .

 

 .
W związku z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych osobowych (RODO) chcemy Ci powiedzieć kto i na jakich zasadach przetwarza Twoje dane.
Dane osobowe, które podajesz, kiedy się z nami kontaktujesz, są administrowane przez Maciej Nowacki Teniskraków ul. ks. bp. Władysława Bandurskiego, 24/ 8 Kraków (NIP: 6852139720).
Jeśli pytasz nas o prowadzone przez nas zajęcia lub nasze oferty, to przetwarzamy Twoje dane na podstawie Twojej zgody. Możesz ją w każdej chwili wycofać, ale wtedy nie odpowiemy na Twoje pytanie, a dane usuniemy. Twoje dane usuniemy niedługo po załatwieniu Twojej sprawy. 
Jeśli kontaktujesz się z nami zapisując się na zajęcia (wyjazdy lub przyjmując inne nasze oferty) albo w związku z zapisaniem się na nie wcześniej i podajesz swoje dane osobowe, to przetwarzamy je na podstawie umowy. W takim przypadku Twoje dane usuniemy po upływie ustawowych okresów dochodzenia roszczeń.
Dane przekażemy naszym trenerom (odbiorcy danych), żeby mogli się z Tobą skontaktować. Gdy wysyłasz dane przez formularz ich odbiorcami stają się dostawy usług IT, z których korzystamy, ale nie mogą oni ich wykorzystać bez Twojej i naszej zgody w innym celu, niż umożliwienie nam kontaktu.
Możesz zażądać od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, otrzymywania kopii przetwarzanych danych. Masz też prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądania kieruj na adres: teniskrakow@me.com